Depozyt 3,5% dla stałych klientów

Takie korzystne oferty skierowane do obecnych klientów banku nie zdarzają się zbyt często. 3,5% w skali roku na lokacie 1 miesięcznej otrzymają wszyscy ci, którzy posiadają już w banki rachunek oszczędnościowy lub bieżący. Na tym depozycie można złożyć całkiem sporą gotówkę, bo aż 20 tysięcy złotych, co czyni tę ofertę bardzo atrakcyjną.

 

Jeśli nie jesteś klientem banku, a uważasz, że ta lokata jest odpowiednia dla ciebie – nic straconego. Promocja trwa do końca miesiąca, możesz zatem najpierw założyć w banku konto bieżące lub oszczędnościowe, a potem – jeszcze przed końcem miesiąca – skorzystać z promocji, zakładając tę lokatę. Bank bowiem nie wprowadził żadnych wymagań dotyczących tego, jak długo trzeba być klientem, by skorzystać z tej promocji. Zatem jest to w zasadzie propozycja również dla nowych klientów, jeśli zdecydują się założyć konto osobiste.

 

By założyć rachunek bieżący, musisz udać się do stacjonarnej placówki banku, ponieważ nie da się tego zrobić przez internet. Natomiast lokatę beton towarowy już będziesz mógł założyć z poziomu bankowości internetowej, co zajmie ci dosłownie chwilę – wystarczy wybrać specjalną opcję, która dostępna jest w pasku bocznym i depozyt będzie założony.

 

Jeśli nie jesteś klientem banku, zapewne zastanawiasz się, jakie opłaty wiążą się z prowadzeniem konta osobistego. Otóż wszystko zależy od tego, który wariant konta wybierzesz. Bank pod tym względem ma bardzo szeroką ofertę i możesz wybierać spośród pięciu różnych typów rachunku. Najprostszy z nich jest zwolniony z wszelkich opłat, więc jeśli nie potrzebujesz korzystać z niestandardowych usług, ta opcja będzie dla ciebie odpowiednia.

 

http://www.domypodwarszawa.org.pl/