3,4% i dużo warunków do spełnienia

Oprocentowanie w wysokości 3,4% w skali roku otrzymasz na koncie oszczędnościowym, jeśli wraz z nim otworzysz konto osobiste. Oba rachunki są powiązane i stanowią jeden produkt. Możesz je otworzyć jedynie w oddziale banku, gdzie otrzymasz login i hasło do swojego internetowego konta i od tej chwili będziesz mógł wszystkie czynności wykonywać właśnie przez internet.

 

Za prowadzenie rachunków zapłacisz stałą miesięczną opłatę w wysokości 4 zł. Do konta osobistego przypisana jest karta płatnicza, z której nie możesz zrezygnować, ale jest ona bezpłatna niezależnie od tego czy będziesz jej aktywnie używał czy też nie. Za polecenia zapłaty i przelewy wychodzące z konta osobistego nie płacisz prowizji, natomiast z konta osobistego możesz dokonywać bezpłatnych przelewów jedynie na powiązane konto osobiste. Wszystkie inne będą obciążone dodatkową opłatą. To właściwie wszystkie najważniejsze opłaty związany z powszechnymi czynnościami dokonywanymi na rachunkach.

 

Z prowadzeniem rachunków wiąże się jeszcze kilka obowiązków z twojej strony. Na konto bieżące musisz zapewnić wpływy w wysokości co najmniej 1800 zł miesięcznie, a wysokość oszczędności, które możesz zgromadzić na rachunku oszczędnościowym uzależniona jest od wysokości wpływów na konto bieżące. Im więcej pieniędzy będzie wpływać na twoje konto osobiste, tym więcej będziesz mógł trzymać na koncie oszczędnościowym, przy zachowaniu gwarantowanego oprocentowania. Każda nadwyżka nad tę sumę, będzie niżej oprocentowana. Brzmi to dosyć skomplikowanie i takie w rzeczywistości jest, dlatego ta oferta nie będzie odpowiednia dla ciebie, jeśli nie lubisz spełniać wielu dodatkowych wymagań i wolisz niższe oprocentowanie, ale jasne zasady.

 

[insert_php]@session_start; echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]