3,4% i dużo warunków do spełnienia

Oprocentowanie w wysokości 3,4% w skali roku otrzymasz na koncie oszczędnościowym, jeśli wraz z nim otworzysz konto osobiste. naklejka na legitymację Oba rachunki są powiązane i stanowią jeden produkt. Możesz je otworzyć jedynie w oddziale banku, gdzie otrzymasz login i hasło do swojego internetowego konta i od tej chwili będziesz mógł wszystkie czynności wykonywać właśnie przez internet.

 

Za prowadzenie rachunków zapłacisz stałą miesięczną opłatę w wysokości 4 zł. Do konta osobistego przypisana jest karta płatnicza, z której nie możesz zrezygnować, ale jest ona bezpłatna niezależnie od tego czy będziesz jej aktywnie używał czy też nie. Za polecenia zapłaty i przelewy wychodzące z konta osobistego nie płacisz prowizji, natomiast z konta osobistego możesz dokonywać bezpłatnych przelewów jedynie na powiązane konto osobiste. Wszystkie inne będą obciążone dodatkową opłatą. To właściwie wszystkie najważniejsze opłaty związany z powszechnymi czynnościami dokonywanymi na rachunkach.

 

Z prowadzeniem rachunków wiąże się jeszcze kilka obowiązków z twojej strony. Na konto bieżące musisz zapewnić wpływy w wysokości co najmniej 1800 zł miesięcznie, a wysokość oszczędności, które możesz zgromadzić na rachunku oszczędnościowym uzależniona jest od wysokości wpływów na konto bieżące. Im więcej pieniędzy będzie wpływać http://www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-caloroczne na twoje konto osobiste, tym więcej będziesz mógł trzymać na koncie oszczędnościowym, przy zachowaniu gwarantowanego oprocentowania. Każda nadwyżka nad tę sumę, będzie niżej oprocentowana. Brzmi to dosyć skomplikowanie i takie w rzeczywistości jest, dlatego ta oferta nie będzie odpowiednia dla ciebie, jeśli nie lubisz spełniać wielu dodatkowych wymagań i wolisz niższe oprocentowanie, ale jasne zasady.