Co trzeba zrobić, żeby zyskać 800 zł na start za założenie konta?

Jak już wspomnieliśmy – musisz w okresie obowiązywania promocji, tj. do 30 sierpnia otworzyć jeden z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. apartamenty na sprzedaż władysławowo Możesz skorzystać z różnych wariantów tego rachunku, przy czym musisz pamiętać, że z ich prowadzeniem wiążą się różne opłaty, które omawiamy na końcu.

 

Po założeniu rachunku przez 10 kolejnych następujących po sobie miesięcy na twoje konto musi miesięcznie wpływać co najmniej 1500 zł. Gotówka ta musi pochodzić z wynagrodzenia za pracę, z renty, emerytury lub stypendium studenckiego. Oprócz tego w każdym z tych 10 miesięcy musisz za pośrednictwem systemu bankowości internetowej wykonać co najmniej 3 przelewy wychodzące z rachunku, a za pomocą karty płatniczej wykonać operacje bezgotówkowe o wartości minimum 200 zł. Jeśli w każdym z tych miesięcy będziesz pamiętał o powyższych czynnościach, otrzymasz maksymalną kwotę 800 zł. Pieniądze będą wypłacane do 15 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Na przykład, jeśli we wrześniu spełnisz wszystkie warunki, do 15 października na twoje konto wpłynie dodatkowe 80 zł. Jeśli w którymś miesiącu nie wykonasz którejś z wymaganych czynności, np. zrobisz tylko 2 przelewy za pomocą systemu bankowości internetowej, nie otrzymasz dodatkowych pieniędzy.

 

Pamiętaj, by móc cieszyć się w każdym z miesięcy dodatkową gotówką w wysokości 80 zł, musisz wykonać wszystkie czynności wymagane przez bank. Nie są to warunki trudne do spełnienia i przy odrobinie samodyscypliny można w ciągu 10 miesięcy zarobić aż 800 zł.